"Turiet prātā un mīliet Īvandi, kā es to vienmēr esmu sirdī turējis"
Mārtiņš Kalndruva, dzimis Īvandes pagasta Pladās

Sporta spēlēs labi rezultāti

13.februārī Kuldīgas novada 7.ziemas sporta spēlēs Īvandes komanda, kura piedalījās 14 cilvēku sastāvā, ieguva 7 medaļas individuāli un 2 kausus komandu sacensībās.

1000 m skrējienā sekmīgi startēja Signe Krebse (3.vieta). Lodes grūšanā Andis Uplejs ieņēma 2.vietu. Anda Upleja vecuma grupā 30+ lēca tāllēkšanu (4.vieta) un grūda lodi (6.vieta). Ar pneimatisko šauteni mērķī šāva Māris Millers, Jānis Millers, Inta Lampa. Māris individuāli izcīnīja 3.vietu, bet pēc pirmā starta viņam bija pats labākais rezultāts. Jānis Kristiņš šaha spēlē ieņēma 3.vietu. Zolētāji – Aigars Uplejs, Arvīds Mihņevičs, Inguss Gūtmanis izcīnīja bronzas kausu. Patiesu pārsteigumu sagādāja dalībnieki, kuri mērojās spēkiem armvrestlingā jeb roku laušanās cīņā. Savā svara kategorijā Andrim Blūmam 1.vieta, Naurim Krebsim 2.vieta, Lienei Baikai 3.vieta. Stiprinieki nopelnīja arī komandas kausu. Paldies Imantam Medniekam, Arvīdam Mihņevičam, Intai Lampai, Signei Krebsei, Andrim Blūmam, Andim Uplejam, Naurim Krebsim per iegūtajiem punktiem šautriņu mešanā.

Vēlreiz paldies ikvienam, kurš aizstāvēja Īvandes kanti !